O nas

Słowem wstępu

No i stało się. Minęło 20 lat od otwarcia pierwszego skateshopu Kosmos! Przez ostatnich 13 lat gościliśmy w Silesia City Center. Było nam tam dobrze, ale nadszedł czas na zmiany.

Mamy więc dla Was ważne informacje. Otworzyliśmy sklep firmowy Burtona! Showroom Burton Polska, biuro Kosmossklep.pl, serwis oraz wypożyczalnie najnowszych desek testowych Burton – wszystko w jednym miejscu i pod ręką! W komfortowych warunkach, czyli na 300m2 powierzchni sklepu, z dogodnym dojazdem, prywatnym parkingiem i pyszną kawą możecie zapoznać się z pełną kolekcją legendarnej marki Burton Snowboards.

Od maja możecie nas znaleźć w Chorzowie na ulicy Odległej 6 (bezpośrednio przy DTŚ). Burton Store Katowice ul. Odległa 6 41-500 Chorzów tel: 032 253 64 90 / 797 329 722 Od początku czynnie angażujemy się w rozwój lokalnej sceny deskorolkowej i snowboardowej, jesteśmy jednym z największych skateshopów w Polsce.

Kim jesteśmy?

W roku 2007 otworzyliśmy doskonale wyposażony salon snowboardowych marki Burton Snowboards (Analog, Gravis, Anon, Red), który szybko zyskał zaufanie lokalnych i nie tylko pasjonatów białego szaleństwa. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu snowboardowego i skateboardowego renomowanych marek, takich jak Burton, Element, Vans czy Nike SB. U nas znajdziecie odzież streetwear, deskorolki, części i akcesoria do skateboardingu, buty, wiązania, deski snowboardowe oraz odzież techniczną na stok.

W naszym sklepie stacjonarnym działa również wypożyczalnia snowboard. (Chorzów, ul. Odległa 6), w której wypożyczycie i przetestujecie najnowszy sprzęt marki Burton. U nas możesz również przetestować i wypożyczyć splitboard. Wypożyczalnia przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje, aby cieszyć jazdą na splitboardzie.

W „Kosmosie” na pierwszym miejscu stawiamy na klimat i fachową obsługę, dzięki temu nie usłyszysz od nas wyuczonych z książek regułek na temat doboru sprzętu, ale poparte wieloletnim doświadczeniem obiektywne opinie. Nasi ludzie to pasjonaci, dlatego u nas możesz porozmawiać i podzielić się uwagami dotyczącymi deskorolki i snowboardu, a po zamknięciu spotkać i pojeździć na lokalnych spotach. Do zobaczenia!

Burton Katowice
ul. Odległa 6,
41-500 Chorzów
+48 32 253 64 90
+48 797 329 780
sklep@burtonkatowice.pl